من می توانم

  آخرین بروزرسانی: 10 آبان 1402
  من می توانم
  ۳.۷ (۳)
  انتخاب رنگ:

  کد محصول: 90

  برچسب:

  نقد و بررسی اجمالی من می توانم

  کتاب حاضر دربردارنده مطالبی است که باعث ایجاد حس خوشبختی در شما می گردند، حسی که بسیاری از ما انسان ها به سبب نادیده گرفتن قدرت ذهن مان، ضعف ایمان، بی توجهی به احساسات، دور از دست دانستن مقاصد و موفقیت ها، ناباوری و منفی نگری، ناسپاسی و عدم درک عمیق زندگی از دست می دهیم. این مجموعه حاصل کشفیات نویسنده است، که تصمیم گرفته با شما به اشتراک بگذارد تا با خواست خودتان از آن بهره بگیرید و به زندگی شاد و رضایت بخشی که لایق اش هستید دست یابید.

  گزیده ای از کتاب

  شما حقیقتا بسیار بزرگ تر از هر مشکلی هستید؛ این را همیشه به یاد داشته باشید. تا آنجا رشد کنید که از مشکل خود بزرگ تر شوید. این واقعا عقیده ای نیروبخش است. راه دستیابی به رشد نیز عبارت است از شناخت خودتان، دعا و پرداختن به معنویات. از این طریق قادر خواهید بود از هر مشکلی که پیش روی تان قرار می گیرد، بزرگ تر شوید.

  یکی از بزرگ ترین کارهایی که تفکر مثبت برای افراد انجام می دهد، این است که به آنان می آموزد دیگر به ضرر خودشان کار نکنند. در حقیقت، وقتی اشخاص خود را متقاعد می کنند که نمی توانند مشکلشان را برطرف کنند، خودشان باعث شکست خودشان می شوند. اگر از افکار منفی استفاده کنید، آن گاه مسئول ناتوانی خود در دستیابی به موفقیت نیز خواهید بود.


  ادامه مطلب بستن

  مشخصات فنی من می توانم

  مشخصات کلی

   برند پازینه